IT OUTSOURCING

Získajte IT podporu, ktorá sa o Vás naozaj postará.

Sme viac ako iba servis počítačov.
O nás

IT Control nie je žiadny nováčik.

13Rokov skúsenosti v IT

„Je niekto taký múdry, aby sa poučil skúsenosťami druhých?“ — Voltaire

Našim klientom poskytujeme kompletnú starostlivosť o IT infraštruktúru. To znamená, že sa postaráme o IT zariadenia, akými sú napr. počítače, notebooky, servery, tlačiarne a pod. Zabezpečíme ich pravidelnú starostlivosť, bezproblémový chod, servis a v prípade výpadku poskytneme náhradné zariadenie. Našim klientom vieme navrhnúť a zabezpečiť zálohovanie a ochranu dôležitých firemných dát, akými sú napríklad účtovníctvo, emaily a iné dôležité dáta.

Efektivita a prínos sa odzrkadlí vždy pri dlhodobej spolupráci. Preto si na začiatku dohodneme formu a rozsah služieb. Našim klientom sme k dispozícii na dennej báze telefonicky, emailom, ale aj osobne.

IT Control nepôsobí len na východnom Slovensku, ale všade tam, kde potrebujú silného a spoľahlivého partnera. Naša práca je primárne vykonávaná vzdialeným zabezpečeným pripojením a týmto dosiahneme, že klient nemusí zbytočne čakať na výjazd, alebo sa inak zdržiavať.

Ako pracujeme


05 Krokov

1
01. Konzultácia
Pred návrhom vždy vypočujeme klienta a zistíme, čo presne klient potrebuje a čo od nás očakáva.
2
02. Návrh riešenia
Navrhneme klientovi reálne použiteľné a cenovo akceptovateľné riešenie, ktoré spĺňa požiadavky.
3
03. Časový plán a cena
Klient je informovaný o cene, časovom horizonte a presne vie, kedy môže začať naplno využívať riešenie, ktoré sme navrhli.
4
04. Implementácia riešenia
Vždy dodržujeme plán a zmeny, na ktorých sme sa dohodli. Klienta preto nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenia.
5
05. Kontrola
Na záver príde kontrola, ktorou overujeme, že sme splnili predstavy a potreby klienta.
Výzvy sú iba maskované príležitosti. Prijmite výzvu!

Poskytujeme IT služby a riešenia, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úspech vo Vašom podnikaní

Aký prístup Vám ponúkame?

To, čo nás najviac odlišuje od konkurencie.

Pozitívny prístup k riešeniu problémov
Pozitívny prístup k riešeniu je výzva problémy riešiť, nie ich ignorovať. Úlohu považujeme za splnenú, keď je klient spokojný s výsledkom.
Profesionálnosť a odbornosť
13 rokov skúseností nie je len množstvo projektov, ale aj pár chýb a omylov, ku ktorým sa priznávame, ale ktoré nás mnohému naučili.

Rýchla a plynulá spolupráca
Na úlohách vždy pracujeme tak, že sa ich snažíme vykonať v čo najkratšom čase. Čas klientov si veľmi vážime, a preto nečakáme, kým sa nám klient musí pripomenúť.
Spoločný cieľ
IT Control dávno vie, že klientom už nestačí iba predať počítač, tlačiareň alebo odporučiť program. Podpora musí byť plnohodnotná od návrhu, cez nasadenie, až po žiadaný výsledok.

Členovia tímu IT Control

Viktor Hojdan
CTO
Tibor Čonka
CEO
Zuzana Hojdanová
Administratíva
Lukáš Varanai
Technik
Patrik Hrabovský
Technik
Jakub Mňahunčák
Technik
Voľná pozícia technik
Úspešná spolupráca s
30
spoločnosťami
Klienti z
11
Miest na Slovensku
Úspešne vyriešených
1620
Žiadostí
Pravidelná starostlivosť o
350
IT Zariadení
Čo o nás povedali klienti

Slová našich spokojných klientov.

IT Control? Spoľahlivosť, profesionalita a diskrétnosť
S firmou IT Control spolupracujeme od nášho vzniku. Za ten čas sme vymenili niekoľko firiem z iných oblastí, ale nad výmenou IT Control sme ani neuvažovali. Spoľahlivosť, profesionalita a diskrétnosť sú slová, ktoré ich charakterizujú. Vždy sa vieme spoľahnúť na ich poradenstvo a špičkový servis nielen počas pracovných hodín.
Rado Pačuta
CEO Aldona
Služby poskytované na vysokej odbornej úrovni v celom spektre IT
Služby IT CONTROL si vysoko cením, sú poskytované na vysokej odbornej úrovni v celom spektre IT, najmä promptne a kvalifikované. Na dopyt reagujú bezodkladne, problémy riešia odborne. Ich technická zručnosť je výborná. Poskytujú širokospektrálne poradenstvo, zohľadňujúce potreby klienta. Vypracujú ponuku šitú na mieru, nakoľko majú skúsenosti v oblasti najnovších IT.
JUDr. Viktória Hajduová
advokát
Komunikácia a prístup na vysokej úrovni
So službami IT Control sme dlhodobo veľmi spokojní. Komunikácia a prístup je na vysokej úrovni. Promptne reagujú na zadané požiadavky. Vďaka vzdialenému prístupu nám vedia pomôcť kedykoľvek je to potrebné a my nemusíme zbytočne čakať. Sme spokojní s ich proaktívnym a profesionálnym prístupom.
Michal Baran
CEO SPED-INPEX
Profesionalita, kvalita, flexibilita a partnerstvo
V dnešnom širokom spektre IT služieb a technológií je pre nás ako zákazníka veľmi náročné sa v tejto problematike vyznať. Ponuka je enormne široká a nájsť vhodné riešenie, ktoré by zodpovedalo našim požiadavkám si vyžaduje množstvo času a energie, ktorú chceme venovať iným činnostiam. Pri každej činnosti, ktorú vykonávame sa snažíme spolupracovať s tými najlepšími a preto je našim partnerom v oblasti IT Firma IT Control. IT Control - profesionalita, kvalita, flexibilita, partnerstvo.
Ing. Jozef Jašurek
CEO ENGplaner
Profesionálny prístup
Profesionálny a flexibilný, ochotný poradiť a nájsť vhodné riešenie tak aby boli spokojné všetky strany. Odporúčame a tešíme sa na dlhoročnú spoluprácu.
Ľubomír Kontura
CEO ROYAL LOGISTICS
Dôležite je vedieť na koho sa máš obrátiť
Jedným z našich nielen profesných ale aj životných hesiel je „ nemusíš vedieť všetko, dôležite je vedieť na koho sa máš obrátiť“ my sme takúto firmu našli, dnes už je to partner, ktorý nám zabezpečuje IT riešenia, navrhuje inovácie a tak uľahčuje našu prácu. A aj IT veci nám dokážu pomenovať a vysvetliť „ľudskou rečou“ čo pre nás ako laikov je veľmi dôležité.
Marek Barna
CEO MaxTad-Real
Rýchle a odborné jednanie
V dnešnom svete kedy sú IT riešenia pre firmy potrebné viac ako kedykoľvek pred tým, je dôležité nie len dostať službu ako riešenie, ale aj porozumieť tomu, prečo a aké riešenie je pre nás, ako klienta, najvhodnejšie a ako nám pomôže. Toto nám IT Control zabezpečuje!